Teatr tańca „Dawka Energii”

teatr-2Magdalena Radłowska – Choreograf teatru i spektakli wystawianych w ramach Międzynarodowych Festiwali Teatrów Tańca w Wałbrzychu

Alex Judd – Kompozytor muzyki i aranżacji muzycznej do spektakli

Wanda Radłowska – Prowadząca teatr 

Teatr tańca współczesnego „Dawka Energii” istnieje od roku 2008.

2016 – realizacja projektu AKADEMIA SENIORA wspieranego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego programu  na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych i Gminę Wałbrzych.

Dzięki projektowi powstały  trzy spektakle: „Konstelacje” wystawiony przez teatr  Impresja wraz z chórem  działający przy Uniwersytecie III Wieku Tęcza w Trzebnicy,  „Czerwone Jabłuszko” wystawiony przez chór działający przy PZER i I Rejon Świebodzice, „Dream Catcher” (Łapacz Snów) wystawiony przez nasz teatr. Wszystkie spektakle zostały pokazane na IV Międzynarodowym Festiwalu Teatru Tańca organizowanym w salach Wałbrzyskiego Zespołu Pieśni i Tańca i w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. Na Festiwalu wystąpił też teatr  „Magistic Dance” z Dąbrowy n. Czarną Gmina Aleksandrów wystawiający spektakl

„W poszukiwaniu jutra”O miłości, która nie zna granic oraz nasi zagraniczni goście choreografki Magdalena Radłowska i  Helen Kindred, muzycy Benjamin Dwyer i Alex Judd.

W tym roku nastąpił wielki rozwój naszego teatru i dzięki naszej energii zarażamy innych czego przykładem jest teatr w Trzebnicy przez nas założony. Nasi aktorzy i aktorzy z Trzebnicy są jednakowo kreatywni i pełni pasji i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.